KONST / Litografier / Färglitografi 13521143
nr 1352 1143
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 91/300. Motivet: 30xc45cm
måndag 5 oktober 2020
kl 18:02:41
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson